Spodnie awangardowe w kolorze khaki 100% wełna NO. 8

  • Awangardowe spodnie casualowe
  • Spodnie 100% włoska wełna garniturowa
  • Projekt Bruno Saint.
Producent: Bruno Saint
740,00 zł
/ szt.

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Spodnie o awangardowym kroju z kolekcji Premium Bruno Saint. Wszystkie projekty szyte są w małej ilości egzemplarzy.

Do uszycia tego modelu zastosowano tkaninę premium. Fason spodni jest sprawdzony, spodnie dobrze się układają i są lubiane przez Klientki.

Te wełniane spodnie w kolorze khaki świetnie sprawdzą się do marynarek w kolorach ziemi, bądź w kratki, do grubych swetrów w warkocze. Odnajdą się w stylu casual, Old Money, Old Ralph Laurent a nawet w stylu safari. Są całoroczne, użyta wełna jest wełną kostiumową o średniej grubości i gramaturze.

Tkanina nie gniecie się, zapewniając komfort i wygodę.

Spodnie wyglądają dobrze na wielu sylwetkach, mogą maskować szersze uda czy biodra.

Tkanina to 100% wełna kostiumowa - stockowa tkanina renomowanej marki. Mając dostęp do wełen stockowych - końcówek z produkcji, zapewniam Klientkom wysokiej jakości projekty w korzystnej cenie.

Wymiary i krój:

Uszyty pas spodni przypada na biodra (może też wypadać w pasie w zależności od naszych wymiarów).

Nogawki mają w dolnej części kontrafałdę, więc ich długość jest asymetryczna w obrębie nogawki (w kroku krótsza, na zewnątrz dłuższa), odsłaniają kostki.

Obwód spodni wokół ich pasa:

86cm - rozmiar S/M

94cm - rozmiar M/L

 

Spodnie mają boczne kieszenie, tylne kieszenie to atrapy na wzór męskich spodni garniturowych.

Spodnie zapinane są na haftki, nie mają zamka.

 

Dobrze wyglądają do adidasów i białego t-shirta, ciężkich butów jaki i szpilek.

Parametry techniczne:
Kolor:
black
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
pixel