Bruno Saint BIO

Bruno Saint to marka stworzona przez kobietę i dla kobiet.

Nasza oferta to autorskie projekty toreb i płaszczy łączące minimalistyczne fasony z wysokogatunkowymi materiałami oraz jakością wykonania.
Cenimy prostą linię oraz kolorystykę bliską naturze, dlatego nasze produkty występują na ogół w naturalnych kolorach ziemi - odcieniach beżu, szarościach, grafitach a przede wszystkim czerni.

Wszystkie produkty powstają w naszej pracowni w Wielkopolsce, w małym warsztacie z długoletnią tradycją rękodzieła a przez to doświadczeniem. Używamy najwyższej jakości skór pochodzenia włoskiego oraz polskiego oraz włoskich tkanin posiadających certyfikaty Oeko - Tex. Dbamy o jakość na każdym etapie produkcji.

Naszymi Klientkami są osoby ceniące indywidualność, minimalizm i wyrazistą stylizację.

Naszym sztandarowym produktem jest czarny płaszcz o klasycznym kroju, wykonany z ekskluzywnej skóry.
To produkt, który w naszej sprzedaży stał się bestsellerem, został pokochany przez Klientki i od czasu istnienia marki jest w ciągłej sprzedaży.

Wyróżnikiem naszych płaszczy jest ten jeden jedyny rodzaj skóry, z której szyjemy płaszcze - wartość tej wyjątkowej skóry oraz trud jej obróbki w tak dużej formie jaką jest płaszcz, jest dla nas niemal gwarancją braku konkurencji w tym oferowanym produkcie a dla Klientek zapewnieniem posiadania płaszcza niespotykanego i niepowtarzalnego. Możemy śmiało powiedzieć, że urok, szlachetność, unikatowość tego właśnie rodzaju skóry przyczyniły się uszycia pierwszego produktu z logo naszej firmy. Płaszcz Bruno Saint może stanowić ciekawą alternatywę do innych, wełnianych płaszczy.

W ofercie sklepu proponujemy golfy z najwyższych jakościowo wełen czy duże futrzane czapki, które doskonale prezentują się z płaszczami Bruno Saint.

Oferujemy również szycie płaszczy na indywidualne zamówienie, w dowolnych rozmiarach, także dla Klientek o niestandardowych wymiarach.

Podobnie z innymi produktami marki - jesteśmy otwarci na obsługę Klienta pragnącego zamówić produkt o zmodyfikowanym rozmiarze czy innej kolorystyce niż występujące na stronach sklepu.

Zapraszamy do kontaktu.

Marce Bruno Saint bliska jest idea Slow Fashion. Zachęcamy do świadomych zakupów, nie podlegających szybkiej, napędzanej marketingiem, masowej i taniej produkcji jednosezonowej odzieży. Polecamy inwestowanie w wysokogatunkową odzież o ponadczasowym designie, która przetrwa próbę czasu, i może służyć dziesiątki lat. Namawiamy do odpowiedzialnych zakupów, których dewizą jest jakość ponad ilość.

Nasza marka korzysta z usług polskich rzemieślników i wytwórców. Jesteśmy fair wobec lokalnej gospodarki oraz środowiska naturalnego. Zachęcamy do sprawdzania metek odzieżowych, zarówno pod względem kraju produkcji, pochodzenia użytych materiałów oraz ich składu chemicznego.

Dbamy, aby nasze projekty były zgodne z ideą Waste-Free Design. Wysoko cenimy używane przez nas materiały, starając się wykorzystać niemal każdy centymetr kwadratowy tkaniny czy skóry. Wierzymy, że ślad, który zostawia za sobą moda - związany z "brudnym" problem przemysłu modowego - może być minimalizowany, a produkcja odzieży, już na etapie projektu i konstrukcji, może być bardziej ekologiczna i niskoodpadowa.

Firma Bruno Saint jest zaszczycona możliwością współpracy ze znakomitym artystą Michałem Wareckim. Efekt współpracy można znaleźć w elementach wizerunkowych marki. Zachęcamy do odwiedzania witryn: warecki.com.pl oraz mniejwiecejgaleria.pl

pixel