Wysyłka

 

Dostawa

1. Dostawa Towarów możliwa jest na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej jak i za granicą kraju i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

2. Dostawa zamówionych Towarów na terenie Polski odbywa się przesyłką kurierską DPD. Koszty dostawy wynoszą: DPD od 14 zł zamówienie z przedpłatą. Koszty dostawy w kraju i za granicą zostaną również wskazane w momencie składania Zamówienia w interaktywnym formularzu.

3. Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wpływu środków na konto sklepu.

4. Odbierając dostarczoną przez kuriera przesyłkę z Towarem, Klient jest zobowiązany zbadać przedmiotową przesyłkę (na podstawie art. 545§ 2 Kodeksu cywilnego). W przypadku uszkodzenia przesyłki Sklep zaleca sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera oraz niezwłoczne poinformowanie o tym Sklepu. Brak sporządzenia protokołu szkody nie jest równoznaczny z wygaśnięciem prawa Konsumenta do złożenia reklamacji w zakresie uszkodzeń powstałych w trakcie dostawy; protokół jest jednak pomocny w procedurze reklamacji. Brak protokołu uszkodzenia przesyłki może utrudnić Konsumentowi dochodzenie ewentualnych roszczeń od Sklepu oraz ustalenie osoby odpowiedzialnej za uszkodzenie przesyłki. Reklamacje w zakresie uszkodzeń powstałych w trakcie dostawy złożone przez Klientów niebędących Konsumentami, bez załączonego protokołu szkody, nie będą rozpatrywane.

pixel